Zapisy na rekolekcje

Jezus na Stadionie 2015

 

ZAMÓW
WEJŚCIÓWKI

Zamówionych wejściówek:
6813 / 55000

Najczęściej zadawane pytania

Witamy serdecznie,
Z racji dużego zainteresowania rekolekcjami z o. Johnem pragniemy zaprosić Państwa na trzydniowe spotkanie charyzmatyczne, które w najbliższym czasie odbędą  się w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Na chwile obecną posiadamy jeszcze wolne miejsca. Dlatego wszystkich, którzy chcą zasięgnąć więcej informacji na ten temat zapraszamy na stronę www.kochaj.my

Aktualności

SMS z Nieba

Msze Święte w intencji rekolekcji JNS 2015

22 stycznia 2015

Msza święta w intencji uczestników spotkania ,,Jezus na Stadionie 2015", rozpoznania wszystkich darów i charyzmatów aby skuteczniej nim posługiwać w Kościele.

21 stycznia 2015

Msza Święta w intencjach, które zostały (do dnia dzisiejszego) nadesłane oraz tych opublikowanych w księdze gości na www.pozytywnego.pl

20 stycznia 2015

O łaskę odkrycia powołania do wolontariatu dla wszystkich, których Pan Bóg do niego wzywa i odpowiedzenie na tą łaskę. 

19 stycznia 2015

Za osoby na stałe zaangażowane we wspólnoty, które w swoich miejscach zamieszkania stały się przedstawicielami spotkania "Jezus na Stadionie 2015".

18 stycznia 2015

O całkowite uwolnienie wszystkich uczestniczących w spotkaniu "Jezus na Stadionie 2015".

Wyrwij kartkę - kolejne strony książki ...

9. Nie mówi nic, a jest święty...

W Ewangelii w niewielu miejscach czytamy o bardzo ciekawym życiu św. Józefa. Jednak już na początku może budzić nasze zdziwienie fakt, że św. Józef nie wypowiada (na kartach Pisma Świętego) ani jednego słowa!

Więcej…

8. Skończyliśmy koncert

Kiedy zszedłem ze sceny, tak sobie pomyślałem: „Panie Boże, przecież ja im nie powiedziałem o miłości Twojej, ja im nie powiedziałem, że ich naprawdę kocham, nie powiedziałem, że ja chcę się dzielić tym, co jest we mnie tak bardzo ważne. Nie powiedziałem im nic o Tobie …" Dokładnie w tym czasie podeszła Miśka z Białegostoku - tak się przedstawiła - zakapiora jak 150, z rozmazanym od płaczu makijażem. Łzy płynęły jej obficie po policzkach. Ona rycząc, mówiła wprost:

Więcej…

Użytkownik

© 2015 Jezus na stadionie 2015