Witamy serdecznie,
Z racji dużego zainteresowania rekolekcjami z o. Johnem pragniemy zaprosić Państwa na trzydniowe spotkanie charyzmatyczne, które w najbliższym czasie odbędą  się w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Na chwile obecną posiadamy jeszcze wolne miejsca. Dlatego wszystkich, którzy chcą zasięgnąć więcej informacji na ten temat zapraszamy na stronę www.kochaj.my

Aktualności

No result...

SMS z Nieba

Msze Święte w intencji rekolekcji JNS 2015

28 sierpnia 2015

Msza Święta w intencji wszystkich osób, które uczestniczyły w spotkaniu JnS 2015, i w sercach których zrodziły się dobre pomysły do podjęcia pięknych inicjatyw, aby nie bały się ich podejmować i odważnie słuchały tego, do czego Pan je zaprasza i powołuje.

27 sierpnia 2015

Msza Święta w intencji dobrego rozeznania, gdzie i kiedy mają się odbyć kolejne Rekolekcje Narodowe.

26 sierpnia 2015

Msza Święta w intencjach, które zostały (do dnia dzisiejszego) nadesłane oraz tych opublikowanych w księdze gości na www.pozytywnego.pl.

25 sierpnia 2015

Msza Święta dziękczynna za wszystkich wolontariuszy posługujących podczas spotkania JnS 2015 i za ich rodziny.

24 sierpnia 2015

Msza Święta za wszystkie osoby, które przygotowują teksty i rozważania na stronę jezusnastadionie.pl; o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski.

Wyrwij kartkę - kolejne strony książki ...

Muszę dopuścić to cierpienie, chorobę, żebyś zaczął myśleć…

Gdy kończyłem seminarium, krążyła taka plotka w mojej diecezji (o niej dowiedziałem się dopiero po kilku latach i bardzo z tego powodu śmiałem się), jedni proboszczowie prosili (podobno biskupa), żebym „jeśli się da” to do nich przyszedł na wikariat, to może się coś ruszy na parafii, a drudzy z kolei bali się, i komentowali: aby tylko on do nas nie trafił….

Więcej…

Szczęśliwy jest ten proboszcz, którego parafianie z Bogiem gadają.

Co jakiś czas przywołuję z pamięci świadectwo, które mnie ogromnie rozpala wewnętrznie. Człowiek, który (już ładnych parę lat temu) miał swoją firmę, z kasetami i płytami video.

Więcej…

Użytkownik

© 2015 Jezus na stadionie 2015