Aktualności

SMS z Nieba

Msze Święte w intencji rekolekcji JNS 2015

5 października 2015

Msza Święta w intencji wszystkich Sióstr zakonnych, które były obecne na spotkaniu JnS 2015.

4 października 2015

Msza Święta za wszystkie osoby, które w miesiącu październiku szczególnie ofiarowują modlitwę różańcową w intencji kolejnych Rekolekcji Narodowych.

3 października 2015

Msza Święta w intencji wszystkich osób, które uczestniczyły w spotkaniu JnS 2015, a które teraz rozeznają swoje powołanie. Oby Bóg dodawał im odwagi przy podejmowaniu decyzji i wypełniał ich serca swoim pokojem.

2 października 2015

Msza Święta o światło Ducha Świętego w związku z przygotowaniami do kolejnych Rekolekcji Narodowych.

1 października 2015

Msza Święta w intencji dobrego przygotowania kolejnego Wieczoru Chwały, który odbędzie się 25 października w katedrze warszawsko – praskiej.

Wyrwij kartkę - kolejne strony książki ...

Oszalałeś? Na krzyż?

Faryzeusz zaczyna kombinować. Gdyby On wiedział, gdyby On był prorokiem, gdyby On był tym, jak o Nim powiedziano, to On by wiedział kim ona jest.

Więcej…

Przez cały rok (nic nie wydając z pensji) trzeba by było zbierać na jeden flakonik alabastrowych perfum... Giorgio Armani, Calvin Klein, czy Dior nie przebiją tego …

Fakt posiłku wyglądał nieco inaczej, bo jak wiemy posiłek trwał wiele godzin, wielokrotnie w pozycji półleżącej.  Te duże uczty trwały wiele dni, wesele w Kanie Galilejskiej trwało tydzień, a wino skończyło się trzeciego dnia, dlatego od razu możemy mieć myśli, że gdyby nie Jezus, to by się tam wszystko rozpadło.

Więcej…

Użytkownik

© 2015 Jezus na stadionie 2015